Lilla Radmannen
***
Radmansgatan,67 , Stockholm, 113 60, Sweden
Online rezervace. Ceny od SEK938.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od SEK 938
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Lilla Rådmannen is a charming 3-star hotel conveniently located in the centre of Stockholm. Local places of interest include Stockholm Observatory Museum, Norrmalm and Strindberg Museum. For visitors after a spot of retail therapy while in town, Drottninggattan shopping street is just a few minutes’ walk from the hotel.

Each of the individually decorated en-suite rooms comes with tea/coffee making facilities, bathrobes and slippers for your comfort and flat-screen TVs. The décor is quirky yet stylish, accenting the space with snippets of kitsch rather than letting it overwhelm you. The breakfast menu includes traditional Swedish fare, and after a relaxing drink in the lobby bar you can take in the views of the city on the roof terrace.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Lilla Radmannen je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Stockholm, Sweden (BMA-Bromma) - 4.00 mi
  • Stockholm, Sweden (ARN-Arlanda) - 21.99 mi
  • Eskilstuna, Sweden (EKT) - 47.54 mi
  • Vasteras, Sweden (VST-Stockholm - Hasslo) - 53.25 mi
  • Nykoping, Sweden (NYO-Stockholm - Skavsta) - 55.55 mi
  Muzea
  • Sven-Harrys art museum - 0.37 mi
  • Stockholm Dance Museum - 0.82 mi
  • Museum of Medieval Stockholm - 0.93 mi
  • National Art Museum - 1.03 mi
  • Cornelis Vreeswijk Museum - 1.11 mi